Menu
Kartınız
Tüm Alışverişlerde 150TL ve Üzeri Kargo Ücretsiz!

Hakkımızda

Biz Kimiz?

 

 

Ø  Yıllarca aradığımız "manalı” sweatshirt’ü / tshirt’ü çoğu zaman bulamadık. Nadiren bulduğumuzda da kumaş kalitesini beğenmedik. Sonunda "neden ikisi bir arada olmasın?” diyerek kendimiz yaptık. O çok sevdiğimiz sıfatı, o izlemeye doyamadığımız filmin en güzel repliğini, o hayran olduğumuz yazarın dehasını en iyi anlatan sözünü, o tam da bizi yansıtan kelimeyi üzerimize giyinmek istedik. Kumaş kalitesi de bizim için taşıdığı anlama yakışır olsun dedik. "wearing words” işte böyle doğdu.

 

Ø   Tshirtlerimizi %100 pamuk; sweatshirtlerimizi ise %70 pamuk + %30 modal ve yine %70 pamuk + %30 polyester karışımlar kullanarak elde ettiğimiz yüksek kaliteli kumaşlarla üretiyoruz.

 

Ø     Kayın ağacından üretilen tamamen doğal bir lif çeşidi olan modal, pamuğa oranla %50 daha yüksek olan sıvı emme özelliğiyle tekstil sektöründe, özellikle de spor ve iç giyimde giderek daha yaygın bir şekilde kullanılıyor. Pamukla karıştırıldığında kumaşın daha yumuşak ve ipeksi bir dokuya sahip olmasını sağlayan modal, aynı zamanda dayanıklılığıyla da kumaşın kalitesini yükseltiyor.

 

Ø    Ürünlerimizde  emprime baskı ve folyo baskı kullanıyoruz.

Bildirim Modülü
Sayfamızdaki ziyaret deneyiminizi ve işlevselliği artırabilmek için sitemizde çerez kullanıyoruz Gizlilik Politikası.